oktetapart - en to pl translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pl: &Edycja

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: OktetaPart
pl: Moduł Okteta

en: Embedded hex editor
pl: Osadzalny edytor szesnastkowy

en: Author
pl: Autor
