okteta - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
pl: Edytor szesnastkowy

en: Edit the raw data of files
pl: Edytuj surowe dane plików

en: Author
pl: Autor

[ctx: Task description]
en: Structures tool
pl: Narzędzie struktur

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
pl: Uprawnienia

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
pl: &Okna

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Pasek główny

en: File(s) to load.
pl: Plik(i) do wczytania.
