oktetapart - en to pt translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pt: &Ficheiro

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pt: &Editar

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pt: &Ver

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pt: Barra Principal

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
pt: Permissões

en: Embedded hex editor
pt: Editor hexadecimal incorporado

en: Author
pt: Autoria
