oktetapart - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pt_BR: &Arquivo

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
pt_BR: &Editar

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pt_BR: E&xibir

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pt_BR: Barra de ferramentas principal

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
pt_BR: Permissões

en: Embedded hex editor
pt_BR: Editor hexadecimal embutido

en: Author
pt_BR: Autor
