okteta - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Edit the raw data of files
ro: Redactează datele brute ale fișierelor

en: Author
ro: Autor

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
ro: Permisiuni

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
ro: &Ferestre

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ro: Bara de unelte principală
