oktetapart - en to sk translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sk: &Upraviť

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: &Zobraziť

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavná lišta nástrojov

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
sk: Práva

en: Embedded hex editor
sk: Rozšírený hex editor

en: Author
sk: Autor
