okteta - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Edit the raw data of files
sk: Editovať raw dáta súborov

[ctx: Task description]
en: Structures tool
sk: Nástroj štruktúr

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
sk: Práva

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
sk: Okno(&W)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavná lišta nástrojov

en: File(s) to load.
sk: Súbor(y) na načítanie.
