okteta - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
sl: Šestnajstiški urejevalnik

en: Edit the raw data of files
sl: Urejajte surove podatke v datotekah

en: Author
sl: Avtor

[ctx: Task description]
en: Structures tool
sl: Orodje za strukture

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
sl: Dovoljenja

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
sl: &Okna

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: File(s) to load.
sl: Datoteke za odpreti.
