okteta - en to sl translation catalogue (67 entries)

[ctx: @tooltip the document is modified]
en: Modified.
sl: Spremenjen.

[ctx: @tooltip the document is not modified]
en: Not modified.
sl: Ni spremenjen.

[ctx: @option:check the document is read-write]
en: Read-write
sl: Branje in pisanje

[ctx: @option:check the document is read-only]
en: Read-only
sl: Samo za branje

[ctx: @option:check set the document to read-only]
en: Set Read-only
sl: Nastavi samo za branje

[ctx: @option:check set the document to read-write]
en: Set Read-write
sl: Nastavi za branje in pisanje

[ctx: @title:column Id of the version]
en: Id
sl: ID

[ctx: @title:column description of the change]
en: Changes
sl: Spremembe

[ctx: @info:tooltip]
en: Id of the version
sl: ID različice

[ctx: @info:tooltip]
en: Description of what changed
sl: Opis sprememb

[ctx: @title:window]
en: Versions
sl: Različice

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All
sl: Zapri vse

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other
sl: Zapri vse druge

[ctx: @title:menu create new byte arrays from different sources]
en: New
sl: Nova

[ctx: @item:inmenu create a new empty document]
en: Empty
sl: Prazna

[ctx: @item:inmenu create a new document from data in the clipboard]
en: From Clipboard
sl: Z odložišča

[ctx: @title:column description of the change]
note: i18nc("@title:column Id of the version",         "Id") :
en: Title
sl: Naslov

[ctx: @info:tooltip]
note: i18nc("@info:tooltip","Id of the version") :
en: Title of the document
sl: Naslov dokumenta

[ctx: @title:window]
en: Documents
sl: Dokumenti

[ctx: @title:window]
en: Filesystem
sl: Datotečni sistem

[ctx: @action:intoolbar]
en: Folder of Current Document
sl: Mapa trenutnega dokumenta

[ctx: @title:menu]
en: Copy As
sl: Kopiraj kot

[ctx: @item There are no encoders.]
en: Not available.
sl: Niso na voljo.

[ctx: @title:window]
en: Copy As
sl: Kopiraj kot

[ctx: @title:group]
en: Preview
sl: Predogled

[ctx: @action:button]
en: &Copy to clipboard
sl: &Kopiraj na odložišče

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy the selected data to the clipboard.
sl: Kopiraj izbrane podatke na odložišče.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Copy to clipboard</interface> button, the selected data will be copied to the clipboard with the settings you entered above.
sl: Če kliknete na gumb <interface>Kopiraj na odložišče</interface>, bodo izbrani podatki kopirani na odložišče glede na zgornje nastavitve.

[ctx: @title:menu]
en: Export
sl: Izvozi

[ctx: @item There are no exporters.]
en: Not available.
sl: Niso na voljo.

[ctx: @title:window]
en: Export
sl: Izvozi

[ctx: @action:button]
en: &Export to File...
sl: &Izvozi v datoteko ...

[ctx: @info:tooltip]
en: Export the selected data to a file.
sl: Izvozi izbrane podatke v datoteko.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Export to file</interface> button, the selected data will be copied to a file with the settings you entered above.
sl: Če kliknete na gumb <interface>Izvozi v datoteko</interface>, bodo izbrani podatki kopirani v datoteko glede na zgornje nastavitve.

[ctx: @title:menu]
en: Insert
sl: Vstavi

[ctx: @item There are no generators.]
en: Not available.
sl: Niso na voljo.

[ctx: @title:window]
en: Insert
sl: Vstavi

[ctx: @action:button]
en: &Insert
sl: &Vstavi

[ctx: @info:tooltip]
en: Insert the generated data into the document.
sl: Vstavi ustvarjene podatke v dokument.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Insert</interface> button, the data will be generated with the settings you entered above and inserted into the document at the cursor position.
sl: Če kliknete na gumb <interface>Vstavi</interface>, bodo glede na zgoraj vnesene nastavitve ustvarjeni podatki in vstavljeni v dokument na mestu kazalke.

[ctx: @action:inmenu]
en: Reloa&d
sl: Znova naloži

[ctx: @action:inmenu]
en: Split Vertically
sl: Razdeli navpično

[ctx: @action:inmenu]
en: Split Horizontal
sl: Razdeli vodoravno

[ctx: @action:inmenu]
en: Close View Area
sl: Zapri prikaz

[ctx: @item There are no windows.]
en: None.
sl: Brez.

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
sl: Razveljavi

[ctx: @action:inmenu]
en: Redo
sl: Uveljavi

[ctx: @action Undo: [change]]
en: Undo: %1
sl: Razveljavi: %1

[ctx: @action Redo: [change]]
en: Redo: %1
sl: Uveljavi: %1

en: Zoom
sl: Približanje

[ctx: zoom-factor (percentage)]
en: %1%
sl: %1 %

en: &Fit to Width
sl: Prilagodi &širini

en: &Fit to Height
sl: Prilagodi &višini

en: &Fit to Size
sl: &Prilagodi velikosti

[ctx: @info:tooltip]
en: Zoom: %1%
sl: Približanje: %1 %

[ctx: @title:window]
en: Save As
sl: Shrani kot

[ctx: @title:window]
en: Close
sl: Zapri

[ctx: @title:window]
en: Reload
sl: Znova naloži

[ctx: @action:button]
en: &Export
sl: &Izvozi

[ctx: @title:window]
en: Create
sl: Ustvari

[ctx: @action:button create the new document]
en: &Create
sl: &Ustvari

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new document with the generated data.
sl: Ustvari nov dokument z ustvarjenimi podatki.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you press the <interface>Create</interface> button, the data will be generated with the settings you entered above and inserted in a new document.
sl: Če kliknete na gumb <interface>Ustvari</interface>, bodo glede na zgoraj vnesene nastavitve ustvarjeni podatki in vstavljeni v nov dokument.

[ctx: @info]
en: There is already a file at<nl/><filename>%1</filename>.<nl/>Overwrite?
sl: Datoteka že obstaja:<nl/><filename>%1</filename>.<nl/>Ali naj jo prepišem?

[ctx: @info "%title" has been modified.]
en: There are unsaved modifications to <filename>%1</filename>. They will be lost if you reload the document.<nl/>Do you want to discard them?
sl: Obstajajo neshranjene spremembe datoteke <filename>%1</filename>. Če znova naložite dokument, bodo izgubljene.<nl/>Ali jih želite zavreči?

[ctx: @info "%title" has been modified.]
en: <filename>%1</filename> has been modified.<nl/>Do you want to save your changes or discard them?
sl: <emphasis>%1</emphasis> je bila spremenjena.<nl/>Ali želite shraniti spremembe ali jih zavreči?

[ctx: @info "%title" has been modified.]
en: <filename>%1</filename> has been modified.<nl/>Do you want to discard your changes?
sl: <emphasis>%1</emphasis> je bila spremenjena.<nl/>Ali želite zavreči spremembe?
