oktetapart - en to sr translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr: Главна трака

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
sr: Дозволе

en: OktetaPart
sr: Октета део

en: Embedded hex editor
sr: Угнежђени хекса-уређивач

en: Friedrich W. H. Kossebau
sr: Фридрих В.Х. Косебау

en: Author
sr: Аутор
