oktetapart - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr@ijekavianlatin: Glavna traka

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
sr@ijekavianlatin: Dozvole

en: OktetaPart
sr@ijekavianlatin: Okteta deo

en: Embedded hex editor
sr@ijekavianlatin: Ugniježđeni heksa-uređivač

en: Friedrich W. H. Kossebau
sr@ijekavianlatin: Fridrih V.H. Kosebau

en: Author
sr@ijekavianlatin: Autor
