okteta - en to sr@latin translation catalogue (10 entries)

en: Hex editor
sr@latin: Heksadekadni uređivač

en: Edit the raw data of files
sr@latin: Uređujte sirove podatke fajlova

en: Friedrich W. H. Kossebau
sr@latin: Fridrih V.H. Kosebau

en: Author
sr@latin: Autor

[ctx: Author]
en: Alexander Richardson
sr@latin: Aleksander Ričardson

[ctx: Task description]
en: Structures tool
sr@latin: Alatka za strukture

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
sr@latin: Dozvole

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
sr@latin: &Prozori

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr@latin: Glavna traka

en: File(s) to load.
sr@latin: Fajlovi za učitavanje.
