okteta - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Hex editor
sv: Hexeditor

en: Edit the raw data of files
sv: Redigera rådata i filer

en: Author
sv: Upphovsman

[ctx: Task description]
en: Structures tool
sv: Strukturverktyg

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
sv: Skydd

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
sv: &Fönster

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sv: Huvudverktygsrad

en: File(s) to load.
sv: Fil(er) att ladda.
