oktetapart - en to sv translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sv: &Arkiv

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sv: &Redigera

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sv: &Visa

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sv: Huvudverktygsrad

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
sv: Rättigheter

en: OktetaPart
sv: Okteta-delprogram

en: Embedded hex editor
sv: Inbäddad hexeditor

en: Author
sv: Upphovsman
