okteta - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Edit the raw data of files
ug: ھۆججەتنىڭ خام سانلىق-مەلۇماتلىرىنى تەھرىرلەش

en: Author
ug: ئاپتور

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
ug: ئىمتىيازلار

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
ug: كۆزنەكلەر(&W)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق
