okteta - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Hex editor
uk: Шістнадцятковий редактор

en: 2006-%1 Friedrich W. H. Kossebau
uk: © Friedrich W. H. Kossebau, 2006–%1

en: Edit the raw data of files
uk: Редагування необроблених даних з файлів

en: Author
uk: Автор

[ctx: Task description]
en: Structures tool
uk: Інструмент структур

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
uk: Дозволи

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Windows
uk: &Вікна

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

en: File(s) to load.
uk: Файли, які слід завантажити.
