oktetapart - en to uk translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
uk: Правами доступу

en: Embedded hex editor
uk: Вбудований шістнадцятковий редактор

en: Copyright 2003-%1 Friedrich W. H. Kossebau
uk: © Friedrich W. H. Kossebau, 2003–%1

en: Author
uk: Автор
