okular_fictionbook - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
ar: المستند ليس FictionBook صحيح

en: Unable to open document: %1
ar: لا يمكن فتح الملف: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
ar: نوع ملف غير صحيح , ليس ملف أرشيف من نوع zip

en: Invalid document structure (main directory is missing)
ar: بنية ملف غير صحيحة (المجلد الرئيسي مفقود)

en: No content found in the document
ar: لا يوجد محتوى في المستند

en: Invalid XML document: %1
ar: مستند XML غير صحيح %1

en: FictionBook Backend Configuration
ar: ضبط خلفية FictionBook
