okular_djvu - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Editor
ar: المحرر

en: Publisher
ar: الناشر

en: Volume
ar: الحجم

en: Type of document
ar: نوع  المستند

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ar: مجهول

en: Component Files
ar: مكوّن الملفات

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
ar: مجهول

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ar: صفحة مفردة

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
ar: رزمة

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
ar: غير مباشر

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
ar: رزمة (قديم)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
ar: مفهرس (قديم)
