okular - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Failed to open the document
ar: فشل في فتح الملفّ

en: Failed to compile the Markdown document.
ar: فشل في تصيير مستند مارك داون

en: Enable SmartyPants formatting
ar: مكن تنسيقات SmartyPants

en: Markdown
ar: مارك‌داون

en: Markdown Backend Configuration
ar: ضبط خلفية  مارك داون
