okular - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Bookmarks
az: Əlfəcinlər

en: Certificate Viewer
az: Sertifikata baxış

en: Issued By
az: Təhciz edən:

en: Common Name:
az: Tanınmış adı:

en: EMail:
az: E-poçt:

en: Organization:
az: Təşkilat:

en: Issued To
az: Təhciz edən:

en: Validity
az: Etibarlılıq

en: Issued On:
az: Buraxılma tarixi:

en: Expires On:
az: Bitmə tarixi:

en: Fingerprints
az: Barmaq izləri

en: SHA-1 Fingerprint:
az: SHA-1 barmaq izi:

en: SHA-256 Fingerprint:
az: SHA-256 barmaq izi:

en: Export...
az: İxrac...

en: Close
az: Bağla

en: Certificate File (*.cer)
az: Sertifikat faylı (*.cer)

en: Error
az: Xəta

en: Could not export the certificate.
az: Sertifikatı ixrac edilə bilmədi.

en: Open...
az: Açmaq...

en: About
az: Haqqında

en: Password Needed
az: Şifrə tələb olunur

en: Remove bookmark
az: Əlfəcini silmək

en: Bookmark this page
az: Bu səhifəni işarələmək

en: No document open
az: Sənəd açıq deyil

en: Thumbnails
az: Miniatürlər

en: Table of contents
az: Tərkiblərinin cədvəli

en: Signatures
az: İmzalar

en: Signature Properties
az: İmza xüsusiyyətləri

en: Validity Status
az: Etibarlılıq vəziyyəti

en: Signature Validity:
az: İmzanın etibarlılığı:

en: Document Modifications:
az: Sənəddəki dəyişikliklər:

en: Additional Information
az: Əlavə məlumatlar

en: Signed By:
az: İmzalayan:

en: Signing Time:
az: İmzalanma tarixi:

en: Reason:
az: Səbəbi:

en: Location:
az: Yerləşmə yeri:

en: Document Version
az: Sənədin versiyası

[ctx: Document Revision <current> of <total>]
en: Document Revision %1 of %2
az: Sənədin buraxılışı %1 / %2

en: Save Signed Version...
az: İmzalanmış versiyanı saxla...

en: View Certificate...
az: Sertifikata baxış...

en: Could not save the signature.
az: İmzanı saxlamaq mümkün olmadı.

en: Not Available
az: sƏlçatan deyil

en: No results found.
az: Nəticə tapılmadı.
