okular - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Editor
az: Redaktor

en: Publisher
az: Naşir

en: Volume
az: Həcm

en: Type of document
az: Sənədin növü

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
az: Naməlum

en: Component Files
az: Tərkibindəki fayllar

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
az: Naməlum

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
az: Tək səhifə

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
az: Bağlamada

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
az: Bilavasitə

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
az: Bağlamada (köhnə)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
az: İndekslənmiş (köhnə)
