okular - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
az: Sənəd etibarlı FictionBook deyil

en: Unable to open document: %1
az: Bu sənədi açmaq mümkün olmadı: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
az: Sənəd etibarlı ZİP arxivi deyil

en: Invalid document structure (main directory is missing)
az: Sənədin tərkibi pozulub (əsas qovluq çatışmır)

en: No content found in the document
az: Sənədin tərkibi tapılmadı

en: Invalid XML document: %1
az: Səhv XML sənədi: %1

en: FictionBook Backend Configuration
az: FictionBook Modulu Tənzimləmələri
