okular - en to az translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
az: Platformanın şriftini istifadə etmək

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
az: Ghostscriptin platforma şriftlərindən istifadəyə icazə veriləcəyini, yalnış sənəddə yerləşdirilmiş şriftlərin istifadəsinə icazə verilmə ilə müəyyənləşdirilir.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
az: Əsas Ayarlar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
az: &Platformanın şriftini istifadə etmək

en: Ghostscript Backend Configuration
az: Ghostscript Modulu Tənzimləmələri

en: Document version
az: Sənədin versiyası

en: Language Level
az: Dil səviyyəsi
