okular_djvu - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Editor
bg: Редактор

en: Publisher
bg: Издател

en: Volume
bg: Том

en: Type of document
bg: Вид на документа

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
bg: Неизвестен

en: Component Files
bg: Компонентни файлове

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
bg: Неизвестен

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
bg: Една страница

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
bg: Няколко страници

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
bg: Индиректен

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
bg: Няколко страници (стар)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
bg: Индексиран (стар)
