okular_fictionbook - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
bg: Документът не е валиден FictionBook

en: Unable to open document: %1
bg: Грешка при отваряне на документ: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
bg: Документът не е валиден ZIP архив

en: Invalid document structure (main directory is missing)
bg: Невалидна структура на документа (липсва главната директория)

en: No content found in the document
bg: Не е открито съдържание в документа

en: Invalid XML document: %1
bg: Невалиден XML документ: %1

en: FictionBook Backend Configuration
bg: Настройки на ядро FictionBook
