okular_ghostview - en to bg translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
bg: Използване шрифтовете на ОС

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
bg: Определя дали Ghostscript да използва шрифтовете на операционната система или да се ограничи до вградените в документа шрифтове.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
bg: Общи настройки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
bg: &Използване шрифтовете на ОС

en: Ghostscript Backend Configuration
bg: Настройване ядрото на Ghostscript

en: Document version
bg: Версия на документа

en: Language Level
bg: Ниво на езика
