okular - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Publisher
ca: Impressor

en: Volume
ca: Volum

en: Type of document
ca: Tipus de document

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ca: Desconegut

en: Component Files
ca: Fitxers de component

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
ca: Desconegut

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ca: Pàgina individual

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
ca: Agrupat

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
ca: Indirecte

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
ca: Agrupat (antic)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
ca: Indexat (antic)
