okular - en to ca@valencia translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
ca@valencia: El document no és un FictionBook vàlid

en: Unable to open document: %1
ca@valencia: No es pot obrir el document: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
ca@valencia: El document no és un arxiu ZIP vàlid

en: Invalid document structure (main directory is missing)
ca@valencia: Estructura no vàlida del document (el directori principal no existix)

en: No content found in the document
ca@valencia: No s'ha trobat contingut en el document

en: Invalid XML document: %1
ca@valencia: Document XML no vàlid: %1

en: FictionBook Backend Configuration
ca@valencia: Configureu el dorsal de FictionBook
