okular_djvu - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Publisher
cs: Vydavatel

en: Volume
cs: Svazek

en: Type of document
cs: Typ dokumentu

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
cs: Neznámý

en: Component Files
cs: Soubory komponent

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
cs: Jedna strana

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
cs: Přiložený

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
cs: Nepřímo

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
cs: Přiložený (starý)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
cs: Indexovaný (starý)
