okular_fictionbook - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
cs: Dokument není platný FictionBook

en: Unable to open document: %1
cs: Nelze otevřít dokument: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
cs: Dokument není platným archivem ZIP

en: Invalid document structure (main directory is missing)
cs: Neplatná struktura dokumentu (chybí hlavní adresář)

en: No content found in the document
cs: Nenalezen žádný obsah v hlavním dokumentu

en: Invalid XML document: %1
cs: Neplatný XML dokument: %1

en: FictionBook Backend Configuration
cs: Nastavení podpůrné vrstvy FictionBook
