okular_ghostview - en to da translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
da: Brug platformskrifttyper

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
da: Bestemmer om Ghostscript skal tillades at bruge platformskrifttyper. Hvis falsk, vil kun brug af skrifttyper indlejret i dokumentet blive tilladt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
da: Generelle indstillinger

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
da: &Benyt platformskrifttyper

en: Ghostscript Backend Configuration
da: Indstilling af Ghostscript dokumentmotor

en: Document version
da: Dokumentversion

en: Language Level
da: Sprogniveau
