okular_djvu - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Publisher
da: Udgiver

en: Volume
da: Bind

en: Type of document
da: Dokumenttype

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
da: Ukendt

en: Component Files
da: Komponentfiler

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
da: Ukendt

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
da: Enkelt side

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
da: Bundtet

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
da: Indirekte

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
da: Bundtet (gammel)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
da: Indekseret (gammel)
