okular_fictionbook - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
da: Dokumentet er ikke gyldig FictionBook

en: Unable to open document: %1
da: Kan ikke åbne dokumentet: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
da: Dokumentet er ikke et gyldigt ZIP-arkiv

en: Invalid document structure (main directory is missing)
da: Ugyldig dokumentstruktur (hovedmappen mangler)

en: No content found in the document
da: Intet indhold fundet i dokumentet

en: Invalid XML document: %1
da: Ugyldigt XML-dokument: %1

en: FictionBook Backend Configuration
da: Konfiguration af FictionBook
