okular_djvu - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Editor
de: Bearbeiter

en: Publisher
de: Veröffentlicher

en: Volume
de: Satz

en: Type of document
de: Dokumenttyp

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
de: Unbekannt

en: Component Files
de: Komponenten-Dateien

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
de: Unbekannt

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
de: Einzelne Seite

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
de: Gebündelt

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
de: Indirekt

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
de: Gebündelt (alt)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
de: Indiziert (alt)
