okular_djvu - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Publisher
el: Εκδότης

en: Volume
el: Τόμος

en: Type of document
el: Τύπος εγγράφου

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Component Files
el: Αρχεία συστατικού

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
el: Άγνωστο

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
el: Μονή σελίδα

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
el: Δεμένο

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
el: Έμμεσο

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
el: Δεμένο (παλιό)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
el: Με ευρετήριο (παλιό)
