okular_fictionbook - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
el: Το έγγραφο δεν είναι έγκυρο FictionBook

en: Unable to open document: %1
el: Αδύνατο το άνοιγμα του εγγράφου: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
el: Το έγγραφο δεν είναι μία έγκυρη αρχειοθήκη ZIP

en: Invalid document structure (main directory is missing)
el: Μη έγκυρη δομή εγγράφου (λείπει ο κύριος κατάλογος)

en: No content found in the document
el: Το έγγραφο είναι κενό

en: Invalid XML document: %1
el: Μη έγκυρο αρχείο XML: %1

en: FictionBook Backend Configuration
el: Διαμόρφωση συστήματος υποστήριξης FictionBook
