okular_ghostview - en to el translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
el: Χρήση γραμματοσειρών της πλατφόρμας

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
el: Καθορίζει αν το Ghostscript θα επιτρέπεται να χρησιμοποιεί γραμματοσειρές της πλατφόρμας, αν είναι ανενεργό επιτρέπεται η χρήση μόνο των ενσωματωμένων γραμματοσειρών στο έγγραφο.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
el: &Χρήση των γραμματοσειρών της πλατφόρμας

en: Ghostscript Backend Configuration
el: Ρυθμίσεις συστήματος υποστήριξης του Ghostscript

en: Document version
el: Έκδοση του εγγράφου

en: Language Level
el: Επίπεδο γλώσσας
