okular_djvu - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Editor
eo: Redaktilo

en: Publisher
eo: Publikisto

en: Volume
eo: Volumo

en: Type of document
eo: Tipo de dokumento

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
eo: Nekonata

en: Component Files
eo: Enhavaj dosieroj

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
eo: Nekonata

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
eo: Simpla paĝo

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
eo: Faska

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
eo: Nerekta

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
eo: Faska (malnova)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
eo: Indeksita (malnova)
