okular_fictionbook - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
eo: La dokumento ne estas valida FictionBook

en: Unable to open document: %1
eo: Ne eblas malfermi la dokumenton: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
eo: La dokumento ne estas valida ZIP arkivo

en: Invalid document structure (main directory is missing)
eo: Nevalida dokumenta strukturo (ĉefa dosierujo mankas)

en: No content found in the document
eo: Enhavo ne troviĝis en la dokumento

en: Invalid XML document: %1
eo: Nevalida XML dokumento: %1

en: FictionBook Backend Configuration
eo: Agordo de FictionBook Backend
