okular - en to eo translation catalogue (44 entries)

en: Bookmarks
eo: Legosignoj

en: Certificate Viewer
eo: Atestilo-Vidilo

en: Issued By
eo: Publikigita de

en: Common Name:
eo: Komuna Nomo:

en: EMail:
eo: Retpoŝto:

en: Organization:
eo: Organizo:

en: Issued To
eo: Eldonita Al

en: Validity
eo: Valideco

en: Issued On:
eo: Eldonita Je:

en: Expires On:
eo: Eksvalidiĝas je:

en: Fingerprints
eo: Fingrospuroj

en: SHA-1 Fingerprint:
eo: SHA-1 Fingrosigno:

en: SHA-256 Fingerprint:
eo: SHA-256 Fingrosigno:

en: Export...
eo: Eksporti...

en: Close
eo: Fermu

en: Certificate File (*.cer)
eo: Atestilo (*.cer)

en: Error
eo: Eraro

en: Could not export the certificate.
eo: Ne eblis eksporti la atestilon.

en: Okular
eo: Okulara

en: Open...
eo: Malfermu...

en: About
eo: Pri

en: Password Needed
eo: Pasvorto Bezonata

en: Remove bookmark
eo: Forigi legosignon

en: Bookmark this page
eo: Legomarku ĉi tiun paĝon

en: No document open
eo: Neniu dokumento malfermita

en: Thumbnails
eo: Bildetojn

en: Table of contents
eo: Enhavtabelo

en: Signatures
eo: Subskriboj

en: Signature Properties
eo: Subskribo Propraĵoj

en: Validity Status
eo: Statuso de valideco

en: Signature Validity:
eo: Valido de subskribo:

en: Document Modifications:
eo: Dokumentaj Modifoj:

en: Additional Information
eo: Kromaj Informoj

en: Signed By:
eo: Subskribita de:

en: Signing Time:
eo: Tempo de subskribo:

en: Reason:
eo: Kialo:

en: Location:
eo: Loko:

en: Document Version
eo: Dokumenta Versio

[ctx: Document Revision <current> of <total>]
en: Document Revision %1 of %2
eo: Dokumenta Revizio %1 de %2

en: Save Signed Version...
eo: Konservu subskribitan version...

en: View Certificate...
eo: Vidi Atestilon...

en: Could not save the signature.
eo: Ne eblis konservi la subskribon.

en: Not Available
eo: Ne disponebla

en: No results found.
eo: Neniuj rezultoj trovitaj.
