okular_djvu - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Publisher
es: Editor

en: Volume
es: Volumen

en: Type of document
es: Tipo de documento

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
es: Desconocido

en: Component Files
es: Archivos componentes

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
es: Desconocido

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
es: Página única

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
es: Empaquetado

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
es: Indirecto

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
es: Empaquetado (antiguo)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
es: Indexado (antiguo)
