okular_fictionbook - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
es: No es un documento FictionBook válido

en: Unable to open document: %1
es: No se puede abrir el documento: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
es: El documento no es un archivo ZIP válido

en: Invalid document structure (main directory is missing)
es: Estructura de documento no válida (falta la carpeta principal)

en: No content found in the document
es: El documento no tiene contenido

en: Invalid XML document: %1
es: Documento XML no válido: %1

en: FictionBook Backend Configuration
es: Configuración del motor de FictionBook
