okular_fictionbook - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
et: Dokument ei ole korrektne FictionBook

en: Unable to open document: %1
et: Dokumendi avamine nurjus: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
et: Dokument ei ole korrektne ZIP-arhiiv

en: Invalid document structure (main directory is missing)
et: Vigane dokumendistruktuur (peakataloog puudub)

en: No content found in the document
et: Dokumendis ei leitud sisu

en: Invalid XML document: %1
et: Vigane XML-dokument: %1

en: FictionBook Backend Configuration
et: FictionBooki taustaprogrammi seadistamine
