okular_poppler - en to et translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enhance thin lines:
et: Peente joonte täiendamine:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
et: Ei

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Solid
et: Ühtlane

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Shape
et: Kuju

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to printable area
et: Sobitamine trükitava alaga

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: Fit to full page
et: Sobitamine kogu lehele

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_PrintScaleMode)
en: None; print original size
et: Puudub: trükitakse algsuuruses

en: PDF Options
et: PDF-i valikud

en: Print annotations
et: Annotatsioonide trükkimine

en: Include annotations in the printed document
et: Annotatsioonide kaasamine trükitud dokumenti

en: Includes annotations in the printed document. You can disable this if you want to print the original unannotated document.
et: Annotatsioonide kaasamine trükitud dokumenti. Selle võib jätta märkimata, kui soovid trükkida algupärast annoteerimata dokumenti.

en: Force rasterization
et: Rasterdamine jõuga

en: Rasterize into an image before printing
et: Rasterdamine pildiks enne trükkimist

en: Forces the rasterization of each page into an image before printing it. This usually gives somewhat worse results, but is useful when printing documents that appear to print incorrectly.
et: Sunnib peale kõigi lehekülgede rasterdamise pildiks enne nende trükkimist. See annab tavaliselt mõnevõrra kehvema tulemuse, aga on abiks dokumentide trükkimisel, mida muidu ei õnnestu korrektselt trükkida.

en: Scaling mode for the printed pages
et: Trükitavate lehtede skaleerimisrežiim

en: Scale mode:
et: Skaleerimisrežiim:

en: Format
et: Vorming

en: Encrypted
et: Krüptitud

en: Unencrypted
et: Krüptimata

en: Security
et: Turvalisus

en: Yes
et: Jah

en: Optimized
et: Optimeeritud

en: Using Poppler %1
et: Kasutusel on Poppler %1

en: Using Poppler %1
    
    Built against Poppler %2
et: Kasutusel on Poppler %1
    
    Ehitatud Poppler %2 peale

en: PDF Backend Configuration
et: PDF-i taustaprogrammi seadistamine
