okular_djvu - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Editor
et: Toimetaja

en: Publisher
et: Kirjastaja

en: Volume
et: Köide

en: Type of document
et: Dokumendi tüüp

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Component Files
et: Osafailid

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
et: Üks lehekülg

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
et: Köidetud

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
et: Kaudne

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
et: Köidetud (vana)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
et: Indekseeritud (vana)
