okular_djvu - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Editor
eu: Editorea

en: Publisher
eu: Argitaratzailea

en: Volume
eu: Bolumena

en: Type of document
eu: Dokumentu mota

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Component Files
eu: Osagai fitxategiak

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
eu: Ezezaguna

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
eu: Orri bakarra

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
eu: Sorta

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
eu: Zeharkakoa

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
eu: Sorta (zaharra)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
eu: Indexatuta (zaharra)
