okular - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Bookmarks
eu: Laster-markak

en: Certificate Viewer
eu: Ziurtagiri erakuslea

en: Issued By
eu: Nork jaukia

en: Common Name:
eu: Izen arrunta:

en: EMail:
eu: E-posta:

en: Organization:
eu: Erakundea:

en: Issued To
eu: Nori jaulkia

en: Validity
eu: Baliozkotasuna

en: Issued On:
eu: Jaulkitze Eguna:

en: Expires On:
eu: Epemuga:

en: Fingerprints
eu: Hatz-markak

en: SHA-1 Fingerprint:
eu: SHA-1 hatz-marka:

en: SHA-256 Fingerprint:
eu: SHA-256 hatz-marka:

en: Export...
eu: Esportatu...

en: Close
eu: Itxi

en: Certificate File (*.cer)
eu: Ziurtagiri fitxategia (*.cer)

en: Error
eu: Errorea

en: Could not export the certificate.
eu: Ezin izan du ziurtagiria esportatu.

en: Open...
eu: Ireki...

en: About
eu: Honi buruz

en: Password Needed
eu: Pasahitza behar da

en: Remove bookmark
eu: Kendu laster-marka

en: Bookmark this page
eu: Sortu orri honen laster-marka

en: No document open
eu: Ez dago dokumentu irekirik

en: Thumbnails
eu: Koadro txikiak

en: Table of contents
eu: Edukien aurkibidea

en: Signatures
eu: Sinadurak

en: Signature Properties
eu: Sinaduraren propietateak

en: Validity Status
eu: Baliozkotasun egoera

en: Signature Validity:
eu: Sinaduraren baliozkotasuna:

en: Document Modifications:
eu: Dokumentuaren aldaketak:

en: Additional Information
eu: Informazio gehigarria

en: Signed By:
eu: Nork sinatua:

en: Signing Time:
eu: Sinatze ordua:

en: Reason:
eu: Arrazoia:

en: Location:
eu: Kokalekua:

en: Document Version
eu: Dokumentuaren bertsioa

[ctx: Document Revision <current> of <total>]
en: Document Revision %1 of %2
eu: Dokumentuaren berrikuspena %1/%2

en: Save Signed Version...
eu: Gorde sinatutako bertsioa...

en: View Certificate...
eu: Ikusi ziurtagiria...

en: Could not save the signature.
eu: Ezin izan du sinadura gorde.

en: Not Available
eu: Ez dago eskuragarri

en: No results found.
eu: Ez da emaitzarik aurkitu.
