okular - en to eu translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
eu: Erabili plataformako letra-tipoak

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Determines whether Ghostscript should be allowed to use platform fonts, if false only usage of fonts embedded in the document will be allowed.
eu: Ghostscript-i plataformako letra-tipoak erabiltzen utzi edo ez zehazten du, ezezko kasuan soilik dokumentuan kapsulatutako letra-tipoak onartuko dira.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
eu: &Erabili plataformako letra-tipoak

en: Ghostscript Backend Configuration
eu: Ghostscripteko bizkarraldekoaren konfigurazioa

en: Document version
eu: Dokumentuaren bertsioa

en: Language Level
eu: Hizkuntza maila
