okular_fictionbook - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
eu: Dokumentua ez da baliozko «FictionBook» bat

en: Unable to open document: %1
eu: Ezin da dokumentua ireki: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
eu: Dokumentua ez da baliozko ZIP artxiboa

en: Invalid document structure (main directory is missing)
eu: Dokumentuaren egitura baliogabea (direktorio nagusia falta da)

en: No content found in the document
eu: Ez da edukirik aurkitu dokumentuan

en: Invalid XML document: %1
eu: XML dokumentu baliogabea: %1

en: FictionBook Backend Configuration
eu: FictionBook bizkarraldekoaren konfigurazioa
